זיהוי לוחיות רישוי

מערכת לזיהוי לוחיות רישוי מס הכנסה אשקלון

אודות הפרויקט:

חניון מס הכנסה אשקלון מטרתו לפקח על הכניסה והיציאה מהחניון ולאפשר אך ורק לרכבי עובדי מס הכנסה וביטוח לאומי לחנות בחניון זה תוך בקרה מתמדת גם על ניסיונות כניסה לא מאושרים על ידי צוות הביטחון,

מטרת הפרויקט:

עד לפני מערכת הבקרה ומצלמות הזיהוי שהותקנו – העבודה התבצעה באמצעות האינטרקום מתקשרים ומבלי לדעת באיזה רכב מדובר פשוט פותחים ובכך חנו גם אנשים שלא מאושרים לחנות בחניון – ולעובדי מס הכנסה לא היה מקום בחניון, הבעיה השנייה שהכניסה והיציאה מהחניון בסיבוב המקשה על נהגים פחות מיומנים לקחת את הסיבוב מבלי לפגוע בציוד המערכת.

 

טכנולוגיה, יישום ופתרון בפרויקט:

הותקנו ממצלמות זיהוי לוחית רישוי מדגם ISEE-250 שהן למעשה מצלמות דום ייחודיות בעולם המתאימות לזיהוי לוחיות רישוי והותקנה בפרויקט זה בגלל הסיבוב שנהגים לא מיומנים לא יפגעו במצלמת הזיהוי, כל ציוד הבקרה והמחשוב הותקן בבטחון והשומרים צופים ומפקחים בזמן אמת על הרכבים הנכנסים והיוצאים מהחניון וכל הזמן מעדכנים את מספרי הרכבים שהוחלפו לעובדים. סופק מחסום אלקה מהיר בעל יכולת ספירה, למקרה ומגיעים מספר רכבים אחד אחרי השני – מערכת הבקרה מאפשרת כניסה של כל הרכבים המזוהים.

תוצאה וחסכון כספי:

פתרון מושלם לזיהוי מבלי לגרום נזק לציוד – המצלמה למעשה מותקנת על המחסום שבסופו של דבר החזירה את החניות לעובדים ובכך לא חנו רכבים לא ידועים בחניות עובדים.

החזר השקעה:

החזר ההשקעה מבחינתנו נאמד ב 10 ימי עסקים כשאר נלקחו שיקולי מאבטח שטיפל בחניון ובנוסף אנשי אחזקה ואב הבית שהיה נאלץ להשקיע שעות רבות בניהול הרכבים בצורה ידנית בשיטות מיושנות שגזלו זמן רב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
בחר באופציה הרצויה
Open chat
שלום, איך אנחנו יכולים לסייע לך? השאר לנו הודעה בוואטאפ ונחזור אלייך במהירות