קיסר ירושלים

חניון תת קרקעי מלון קיסר - ירושלים

אודות הפרויקט:

מתחם חניה המונה כ 110 מקומות חניה המספק שירות ללקוחות מזדמנים ולמנויי החניון, בניהם: ערוץ 10, לשכת גיוס ירושלים, קופת החולים כללית ומתן מענה לחנויות ועסקים בסביבת החניון.

מטרת הפרויקט:

העבודה בחניון זה התבצע עם קבלות ידניות, שהונפקו על ידי שומר בחניון שטיפל בחניון ואפשר כניסה ויציאה מהחניון, החניון היה ללא כל בקרה למעט מצלמות במעגל סגור. רווחי החניון היו נמוכים מאוד ולא הייתה בקרה על מנויים שהייתה מנוהלת באמצעות פתקים שהיו הולכים לאיבוד והשומר היה משחרר רכבים שהיו צריכים לשלם ללא כל ידיעה. ועל כן הייתה נדרשת מערכת בקרת חניה מאובטחת שניתן לצפות מרחוק ובזמן אמת במערכת החניה ולראות מה המצב הכספי והאם מבוצעות "פתיחות חריגות" על ידי השומר, מענה טוב יותר למנויים ובקרה על מנויים, ניהול מזדמנים על ידי תעריף ומחירון שעתי עולה הכולל חלוקה לרבעי שעה, תשלום באשראי שלא היה קיים ובגלל שלא היה קיים גרם למעשה בירידה בהכנסות של החניון.

טכנולוגיה, יישום ופתרון בפרויקט:

בפרויקט זה בוצעו תשתיות להסדרי תנועה של כניסה ויציאה הכולל הקמת אי תנועה באורך של 4 מטרים על 40 ס"מ (מפתח כניסה ויציאה צר מאוד) בנוסף הותקנה עמדת כניסה ועמדת יציאה אחת, לכל נתיב, סופקו מחסומים והותקן שרת עם עמדת ניהול בחדר הבקרה, סופקה קופת תשלום ידנית עם מסך מגע ותוכנת ניהול ONE PARKING עם אפשרות תשלום באשראי ובמזומן.

תוצאה וחסכון כספי:

הוגדלו רווחי החניון באופן משמעותי ביותר ב 35% אחוזים עקב בקרה נאותה על העובד, כל תנועה כספית נרשמת בקופה, כל מזדמן לוקח כרטיס חניה וזמן החניה מדורג העלה משמעותית את ההכנסות, בקרה על המנויים וחסימת מנויים שלא שילמו, ניהול דוחות Z ודוחות X בקופה לפי שומר במשמרת. עבודה נכונה יותר בחניון וחסכון של עובד לילה בעבודה אוטומטית של המערכת ויציאה באשראי בעמדת היציאה.

החזר השקעה:

המערכת שהותקנה ביחס לגדילה משמעותית של יותר מ 45% אחוזים ברווחים והורדת עובד לילה ומעילה בכספים או חוסר תשומת לב למזדמנים שהיו נדרשים לשלם אבל יצאו בחינם והגדלת כמות המנויים פי 2.5 מהכמות שהייתה ללא מערכת הבקרה – רק התייעלות זו מחזירה את המערכת שהותקנה בתוך 65 ימי עסקים, היום החניון מנוהל בצורה מיטבית עם מערכת בקרה שמדווחת בזמן אמת לבעלי החניון ומתריעה בזמן אמת על כל חריגה של העובד באמצעות דוחות חריגים ופתיחות שערים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
בחר באופציה הרצויה
Open chat
שלום, איך אנחנו יכולים לסייע לך? השאר לנו הודעה בוואטאפ ונחזור אלייך במהירות