חניון בן שמן

חניון בן שמן תל אביב

אודות הפרויקט:

חניון בתשלום באמצעות כרטיסי אשראי הפועל במתכונת של 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, משרת את כל העסקים הקרובים לחניון כגון: אופטיגלס, מחסני חשמל, לד תאורה ואחרים.

מטרת הפרויקט:

עד לפני מערכת החניה שהותקנה – העבודה התבצעה באמצעות שומר שגבה תשלום באופן ידני באמצעות מחירון פיקס ולא מחירון שעתי שגרם לאובדן הכנסה ללא יכולת למקסם את הרווחים בחניון. המטרה הראשונה בהתקנת המערכת היא להוציא את העובד מהחניון ודבר שני לייצר מחירון מדורג עולה לבאי החניון מכיוון שחלק מהמזדמנים היו מגיעים לשעה וחלקם נשארים לכל היום בין היתר העובדים של בעלי העסקים בסביבה והיו משלמים מחיר פיקס גם אם חנו שעה וגם אם כל היום.
המטרה השלישית של הפרויקט להציע פתרון ולידציה לעסקים כאשר לקוח מגיע לחנות מסוימת באיזור ללא חניה כמו בתל אביב – החנות מכווינה את הלקוח לחניון בהגעתו לחניון לוקח כרטיס חניה ומקבל הנחה של 100% ליציאה מהחניון ללא עלות ולעומת זאת בסוף כל חודש מופק דוח שבעלי החניון מתחשבן עם העסקים בסביבתו שמקבלים הנחות.

טכנולוגיה, יישום ופתרון בפרויקט:
הותקנה מערכת מיני גרסה 3 פשוטה ביותר בעלות מינימלית עם מערכת כרטיסי אשראי ביציאה ,המערכת נשלטת ברחוק ללא עובד במקום באמצעות תוכנת מערכת החניה בענן

תוצאה וחסכון כספי:
פתרון מושלם וזול נותן מענה טוב לעסקים בסביבת החניון, המערכת נשלטת מרחוק ללא צורך בעובדים בחניון והמערכת עובדת בחניון במשך 24 שעות ביממה.

החזר השקעה:
החזר ההשקעה מבחינתנו נאמד ב 30 ימי עסקים בהורדת עובד ומנהל החניון שהתפנה לעיסוקיו במקום לשהות גם כן במקום.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
בחר באופציה הרצויה
Open chat
שלום, איך אנחנו יכולים לסייע לך? השאר לנו הודעה בוואטאפ ונחזור אלייך במהירות