"מערכת ניהול המתקדמת החדשנית חניונים הטובה ביותר בישראל"

החזר השקעה מהיר תוך חודש ימים לתוכנת הניהול של ONE
שליטה ובקרה באלפי חניונים ממערכת אחת בלבד
ניהול מאות אלפי משתמשים ללא תשלום חודשי ובלי הגבלה
ניסיון מוכח במאות התקנות והתאמות תוכנה בהתאמה אישית
מערכת הניהול של ONE פותחה בראשית דרכה מראש להיות "מערכת אחת – שיודעת לתמוך ולהתחבר לכל מערכת ולכל ציוד בפשטות ובקלות". מערכת החניה שלנו הפכה מהר מאוד למוצר גדול ורחב שיודע לספק את כל הפתרונות מהדברים הקטנים ביותר ועד לאלגוריתמים המסובכים ומתקדמים ביותר – כל זאת תודות ליכולות המערכת ולגמישות האין סופית שיש לתוכנת הניהול.
ניהול אדפטיבי
מערכת ONE "מסתגלת" לחניון ולומדת את החניון ויודעת להציע שינויים לדוגמא: שינויים בתעריפים או במחירוני החניון, לומדת את השימוש של מנויים בתא חניה ומנצלת את הזמן שהתא חניה פנוי.
התראות ופתרון תקלות (פתרון יחודי)
מודול התראות ותקלות משמש ככלי יעיל וחזק - בכל קרות של תקלה או אפילו עוד לפני שהתקלה מתרחשת, מערכת החניה מאותת למפעיל ומדווחת לו על התקלה ובכך הפעיל החניון חוסך כסף בכך שמטפל בתקלה בזמן, מציע שירות טוב יותר לחונים בחניון, לומד להכיר את המערכת ובסופו של דבר יכול לנתח ולפלח את התקלות ולהבין כיצד לפעול בהמשך.
מודול הבנה קולית (בלעדי ולראשונה בעולם)
מערכת ONE יודעת לדבר עם המפעיל בחניון והמפעיל יכול לבצע פעולות "ללא ידים" ,לא רק המפעיל יכול לבצע פעולות ללא ידיים - גם הנהג שנכנס לחניון מעוניין לבצע פעולות - הוא פשוט יכול לדבר עם ONE והיא תסביר לו בדיוק כיצד לפעול ותנחה את הלקוח בחניון גם בתשלום עבור החניה.
שקופית קודמת
שקופית הבאה

לשאלות בנוגע תוכנת הניהול והבקרה

מלא/י את פרטים

    בחר באופציה הרצויה
    Open chat
    שלום, איך אנחנו יכולים לסייע לך? השאר לנו הודעה בוואטאפ ונחזור אלייך במהירות