מי אנחנו?

מערכות אב שער בע"מ
מנופי אבי

יצרנית ישראלית מקבוצת מנופי אבי העוסקת בייצור מערכות חניה בעלת ניסיון של 15 שנה עובדי ומהנדסי החברה בעלי ניסיון של עשרות שנים בתחומי התקשורת, מתח נמוך, בקרה ומערכות החניה.

הפילוסופיה הטכנולוגית שלנו, משנה את התפיסה בתחום מערכות החניה ומובילה דרך ביצירת מערכות מודולריות המאפשרות התאמה מקסימלית לצורכי הלקוח, התממשקות רחבה כמעט לכל מערכת ו/או ממשק והכל בטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת היום בעולם התנועה בכלל והחניה בפרט.
בעיצוב מוצרינו שמנו דגש על עיצוב קפדני ומרשים תוך הענקת חווית משתמש נוחה ופשוטה.
בעזרת המערכות והפתרונות המתקדמים שיש לנו להציע אנו יוצרים ללקוחותינו סביבת עבודה נוחה, אוטומטית המאפשרת שליטה מלאה באמצעות דוחות בזמן אמת בקלות וביעילות. שליטה זו מאפשרת ללקוח לחסוך בזמן רב, בכוח אדם ובסופו של יום גורמת להתייעלות כלכלית וניהולית.
הארכיטקטורה שלנו במוצרי החניה – ניתנת להרחבה באמצעות כלי הפיתוח העדכניים והמודרנים ביותר.

מערכות החניה שלנו מתממשקות במהירות ובקלות לכל דרישות ממשק כגון: מערכות זיהוי לוחיות רישוי, מערכות הנהלת חשבונות, מערכות בקרות כניסה של עובדים או אורחים לדוגמת מלונות ואוניברסיטאות, בתי חולים, מערכות רובוטיות

הייחודיות של מערכת החניה שלנו בהיותה 100% מתאימה ללקוח: ניתן לבצע הזמנת חניה בחניון דרך האינטרנט, חיבור למערכות תשלומים חיצוניות, אפליקציות תשלום חניה ואתרי אינטרנט של הלקוח כל זאת בלחיצת כפתור מכל מקום ובכל זמן.


המערכת שלנו עונה לדרישות הטכנולוגיה המתקדמות בייחוד בעולם שכולו פונה אל תחום הסלולר. וואן פארקינג יודעת לתקשר עם הטלפונים החכמים ו/או האפליקציות בתקשורת מסוג: NFC ובלותות'. כלים אלו משולבים בקלות במערכת החניה ופרושם בסופו של דבר עלות הטמעה נמוכה בציוד החניה ומתן פתרון מהיר לצרכי החניון.


אנחנו פועלים בסטנדרט גבוה באחריות ויעילות עבור הלקוחות שלנו.
מטרת החברה לייצר פתרון טכנולוגי מתקדם, איכותי, יעיל ואמין המותאם "כחליפה" לצרכי הלקוח.

one parking logo

המוצרים שלנו

שירותי החברה

super special arms

משימת החברה

בשנת 2020 לא מספיק בכדי לספק רק מערכת חניה, הייחודיות ביצירת מערכת מודולרית מתקדמת המאפשרת התממשקות לכל תוכנה/מוצר/שירות תוך התאמה לצרכי הלקוח. לא עוד סתם כרטיס נייר ומחסום. פיתוח תוכנה וניהול החניון הפכו את הלב של המערכות שלנו לניידות וחכמות – המאפשרות שליטה מקסימלית ומרכזית, הפקת דוחות חכמים ומתקדמים מכל מקום ובכל זמן.


סוד ההצלחה שלנו לטווח ארוך הוא פשוט: להקשיב ללקוח ולטכנולוגיה. גם לתת את השירות הטוב ביותר וגם לעמוד תמיד בחזית הטכנולוגיה ולאפשר ללקוח קבלת פתרון חדשני וייחודי.


ONEPARKING היום היא לא רק מובילה עולמית בפתרונות חניה, אלא גם מנהיגה את החדשנות בענף.

חזון החברה

ליצור סינרגיה מושלמת בין עולם החניה המסורתי לעולם הטכנולוגי המתקדם. יצירת ממשקים חכמים ואינטראקטיביים אשר מוכיחים כי שימוש בטכנולוגיה איכותית חוסך בסופו של יום זמן, כסף ומאפשר שליטה נכונה ויעילה.
לכל צורך יש מענה – אתה רק צריך מישהו שיקשיב לצרכיך וידע לתת לך את הפתרון המתאים.

לתיאום פגישת ייעוץ

השאירו פרטים

    בחר באופציה הרצויה
    Open chat
    שלום, איך אנחנו יכולים לסייע לך? השאר לנו הודעה בוואטאפ ונחזור אלייך במהירות